Consulting seo 2022

Consulting seo 2022

Najlepsza agencja interaktywna w Polsce!

Skoro tu jesteś, to znaczy, że szukasz agencji, która będzie potrafiła skutecznie wypozycjonować Twoją stronę internetową.

Trafiłeś idealnie!


Potrzebujesz skutecznego pozycjonowania lub szukasz SEO porady? Napisz do mnie -> Specjalista SEO sebastianmatysik.pl


Jesteśmy jedną z najlepszych agencji SEO w kraju. Pozycjonujemy strony internetowe, a także specjalizujemy się w działaniach z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego. Jesteśmy SEOwcami, którzy udowadniają, że pozycjonowanie stron internetowych to usługa, którą wciąż da się skutecznie zrealizować.

Zapewne większość z Was wie, że Google to najpotężniejsza wyszukiwarka internetowa na całym świecie. Obliczono, że w ciągu jednego miesiąca posługuje się nią aż 20 dwadzieścia milionów internautów! Co więcej, są oni dziewięćdziesięcioma trzema procentami pełnej liczby osób korzystających z internetu na świecie. Zdumiewające, prawda?

Jednocześnie na polskim rynku ich udziały w liczbie wyszukiwań wynoszą aż 97 procent. Nie ma się co łudzić - chcesz zaistnieć w sieci? Musisz zajmować pierwsze pozycje, a my jesteśmy tu po to by osiągnięcie tego było możliwe.

Doświadczenie przede wszystkim

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży SEO. Nad wieloma agencjami dominujemy właśnie dzięki doświadczeniu nabytemu w trakcie długich lat pracy.

Przeszło dziesięć lat pracy, obserwacji, zbierania doświadczeń i dążenia do profesjonalizmu.

W zakres naszych działań wchodzi pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, tworzenie stron internetowych, kampanie Google AdWords, prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram, a także marketing szeptany.

Realizujemy każde zlecenie bez względu na poziom trudności. Długookresowa obserwacja i analiza rynku internetowego w Polsce, Europie oraz na świecie, pozwoliła nam doskonale poznać skutecznie działających strategii prowadzenia zabiegów związanych z marketingiem internetowym.

Zatrudniamy kardę wykwalifikowanych specjalistów z dziedzin pozycjonowania, programowania, tworzenia stron www, obsługi social media, organizowania kampanii Google AdWords i copywritingu.

Poziom usług jaki reprezentuje nasza agencja, jest bezsprzecznie wysoki.

Niech strona będzie najlepszą wizytówką Twojej firmy!

Chcesz reklamować się poprzez media społecznościowe?

Nasi eksperci się tym zajmą! Zajmą się każdym profilem, nawet ten najbardziej zaniedbany lub utworzą i poprowadzą dla Ciebie całkowicie nowy.

Wierz nam, doskonale wiemy, co robimy. Zależnie od Twojej sytuacji, opracujemy indywidualną strategię, która pomoże Ci trafić na szczyt wyszukiwarki.

Masz wirus na stronie, który uniemożliwia dalsze pozycjonowanie?

Pozbawiamy wirusów zainfekowane witryny oraz poprawiamy najbardziej skomplikowane błędy. Strona Twojej firmy znowu może zyskać na wartości i zacząć przyciągać potencjalnych klientów niczym magnes.

Wypozycjonujemy Cię na każdym rynku!

Naszą specjalizacją jest pozycjonowanie stron jednocześnie w skali lokalnej, ogólnopolskiej oraz europejskiej.

Klienci naszej agencji to przedsiębiorstwa działające w Polsce, ale też w takich krajach Europy, jak Niemcy, Włochy czy Wielka Brytania.

Bez względu na to, jaką prowadzisz działalność i jaki zasięg obejmują Twoje działania, pozycjonowanie to najlepsze, na co możesz się zdecydować by odnieść sukces.

Nie ma co kryć - tylko pierwsza strona Google daje możliwość bycia zauważonym przez potencjalnie zainteresowanych ludzi.

Z kolei osiągnięcie tego szczytu wcale nie należy do najprostszych rzeczy - dlatego profesjonalna agencja to konieczność byś mógł skutecznie walczyć o najwyższe podium.

Pierwsza strona wyszukiwarki to nie bajka - możesz tam być!

Po co zakładać firmową stronę, jeżeli nie stanowi ona dla Ciebie żadnego zysku? Jest to wyłącznie stratą czasu i pieniędzy.

Doskonale wiemy, iż wiele osób prowadzących firmy zrezygnowało z korzystania z usług pozycjonowania, ponieważ zawiodło się na poprzednich agencjach, a nawet popsuły obecny stan.

Potrafimy sobie wyobrazić jak bardzo może to Klienta zdegustować i dlatego działamy tak, aby świadczone przez nas usługi, stały na jak najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami, mamy najatrakcyjniejszą ofertę w Polsce!

Jeżeli zdecydujesz się z nami skontaktować i opowiesz nam jak wygląda obecna sytuacja, będziemy w stanie dokonać wyceny SEO, jakie dla Ciebie wykonamy.

Na początku współpracy dokonamy analizy dotychczasowych pozycji w Google wraz z jej stanem.

Dzięki gamie doskonałych narzędzi służących do analizowania stron na wielu poziomach, będziemy zdolni dojść do bardzo pomocnych wniosków, które pozwolą w odpowiedni sposób zoptymalizować i przygotować Twoją witrynę do skutecznego pozycjonowania.

Co zrobimy abyś był w topach, czyli czego potrzebujesz by SEO było naprawdę skuteczne

Większość osób mających firmowe strony internetowe, że żadne błędy nie istnieją, ale często nie mają pojęcia o błędach i nieścisłościach wiążących się z ich witrynami. Profesjonalna agencja SEO wdrożą specjalne działania, dzięki którym, że wartość witryny znacznie się podniosą.

Stworzymy listę kluczowych dla Twojej branży fraz.

Zaplecze naszej agencji liczy obecnie około tysiąca domen. Są to domeny o dużej wartości, dlatego możesz być pewien bardzo silnego link buildingu.

Na realne wyniki w przypadku naszej firmy, potrzebne są koło trzy-cztery miesiące.

To minimalny okres, który daje możliwość stworzenia silnego zaplecza i w związku z tym osiągnięcia wzrostu pozycji w SERPach.

Na początku zrobimy audyt stanowiący zbiór zaleceń dotyczących tego, co musimy poprawić, żeby programy Google, czyli tak zwane roboty mogły zacząć odczytywać ją jako witrynę wartościową.

Wpłynie to na fakt, że SEO będzie skuteczne.

Odpowiednia optymalizacja jest konieczna. Tylko witryny, które skonstruowane są w sposób zgodny z wymaganiami Google, mają szansę znaleźć się w topach na pierwszej stronie.

Pomoc ze strony profesjonalistów pozwoli na optymalizację kodu HTML witryny. Przygotowane zostaną też treści, które również zostaną odpowiednio zoptymalizowane (nagłówki, słowa kluczowe w odpowiednim natężeniu etc.), funkcjonowanie witryny zostanie usprawnione pod względem technicznym (szybkie ładowanie, brak błędów na witrynie), ustalona odpowiednia jej struktura poprzez podział na podstrony. Witryna zostanie też przygotowana w wersji przeznaczonej dla urządzeń mobilnych, zdobyte zostaną linki z innych witryn (kupno linków, artykuły na blogach, katalogi firm sponsorowane, współpraca z silnymi portalami, a także szeptanki).

Czasami ma miejsce sytuacja, kiedy Klient do tej pory sam pozycjonował swoją stronę. Nawet jeśli ma to pozytywny skutek w postaci wzrostu pozycji, należy wiedzieć fakt, że aktualizuje algorytmy. Pewne z update'ów są łagodniejsze, inne natomiast są już poważniejsze i mogą zaskutkować spadkami witryn o wiele pozycji.

Lepiej mieć "pod ręką" fachowców.

Czynników, jakie brane są pod uwagę jeśli chodzi o ocenianie wartości witryny jest aż 200.

Da się podzielić je na dwie główne grupy. Należą do nich czynniki wiążące się z treścią znajdującą się na danej stronie oraz czynniki odpowiadające za popularność strony w sieci.

Jeśli wszystkie wymogi Google zostanie wypełnione, masz zapewnioną pozycję na szczycie wyszukiwarki.

Wiedz jednak, że nie da się tego osiągnąć bez wkładu ze strony profesjonalistów. Nasi najlepsi Klienci podczas współpracy z nami znacznie zwiększyli obroty swoich firm.

Dla większości miesięczny obrót wzrósł nawet o siedemdziesiąt procent. Możesz do nich dołączyć.

Naprawimy wszystkie błędy, doprowadzimy ją do porządku po zabiegach wcześniejszej agencji. Zrobimy wszystko, aby ponownie stała się atrakcyjna dla potencjalnych klientów.

Przygotuj się na to, że po kilku miesiącach współpracy z nami, kiedy, gdy znajdziesz się w topach na pierwszej stronie Google, będziesz, iż dostawać kilkanaście a nawet kilkadziesiąt połączeń.

Skoro więc masz wrażenie, że Twoja firma obecnie nie realizuje się w takim stopniu, w jakim powinno, pozycjonowanie SEO może być Twoim wybawieniem. Zadzwoń do nas, a z pewnością się nie zawiedziesz.

Dobrze jest mieć na uwadze...

By utrzymanie wysokich pozycji było możliwe musisz kontynuować pozycjonowanie.

Wielu właścicieli stron oraz sklepów internetowych sądzi, że wystarczy wejść do top10, by pozostać tam na zawsze. Nie ma się też co łudzić, co do "cudownych" metod pomagających raz na zawsze znaleźć się u szczytu wyszukiwań.

Zmiany w wynikach wyszukiwańnigdy się nie kończą. Google wciąż przeprowadza aktualizacje w algorytmach, a jednocześnie konkurencja nie śpi i również próbuje dostać się jak najwyżej.

Nikt nie wie wszystkiego tego, jak funkcjonuje algorytm Google.

SEO to bezustanne działania testowe oraz obserwacyjne. W związku z tym, jeśli chcesz trafić na do top10 i na niej pozostać, musisz być świadom, że pozycjonowanie jest procesem, który należy stale kontynuować.

My z kolei chcemy współpracować z Tobą jak najdłużej. Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych Klientów - zapraszamy do kontaktu.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy